1. Визначення термінів і положень

Використання таких займенників як «ви», «вас», «ваш», «вам» і т. д. відноситься до вас, як до користувача сайту vcentri.net. «Ми», «нас», «нам», «наш» і т.д. відноситься до компанії і співробітників «Vcentri.net».

vcentri.net, Vcentri або просто Сайт – спеціалізований каталог підприємств, розроблений і розміщений нами в глобальній мережі Інтернет за адресою vcentri.net.

Профайл – сторінка основних даних користувача - фізичної або юридичної особи, яка є суб'єктом господарювання, для доступу до кабінету.

Тарифний план – пакет послуг який включає в себе блоки доступні для заповнення інформації про підприємство.

Панель керування – клієнтська частина сайту, що дозволяє вам створювати, змінювати або видаляти інформацію про ваші підприємства.

Сторінка підприємства – сторінка на Сайті, яка містить інформацію про підприємство і може включати в себе (але не обмежуватися): назву Підприємства, вид діяльності, адресу компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти і сайту, опис товарів та послуг підприємства, години роботи, логотип підприємства, фотографії, панорами і відео.

Контент – вся інформація про підприємство, яка доступна для перегляду іншими користувачами на сайті.

 

2. Опис послуг

Комплекс наших послуг включає можливість реєстрації облікового запису (профайлу) і вибору одного з тарифних планів, що дає вам доступ до панелі керування та створення необхідної кількості сторінок підприємств.

На Сайті існує три основних тарифних плани (можливості яких відображено на сторінці "тарифи"): Базовий, Стандарт і ТОП. Основні тарифні плани дозволяють розмістити одне підприємство на Сайті. Інша кількість підприємств для одного Профайлу обговорюється індивідуально.   

 

3. Опис порядку реєстрації

Для того, щоб отримати доступ до Панелі керування, вам необхідно зареєструватися, під час реєстрації потрібно вказати ім'я фізичної/юридичної особи власника підприємства(в), а також контактні дані для зв'язку, і пройти авторизацію (перевірку E-mail), тобто процес аналізу даних і підтвердження права на доступ в Панель керування. Ми залишаємо за собою право відмовити вам в доступі до Панелі керування, у випадку якщо в процесі авторизації E-mail не буде підтверджено.

Після успішної авторизації в Панелі керування ви зможете вибрати один з тарифів та додати нове підприємство.

Розміщена або відкоригована вами інформація про Підприємство стає доступною на Сайті для інших користувачів Сайту після модерації, тобто перевірки нашими співробітниками розміщеної або відкоригованої вами інформації на предмет відповідності її з Правилами розміщення інформації. Модерація може здійснюватись на протязі деякого часу з моменту розміщення або коригування інформації. У разі успішного проходження модерації інформація публікується на Сайті. Модерація може бути відхилена, якщо порушено правила розміщення інформації на сайті (ми повідомимо вас). Якщо ж на вашу думку модерація відбувається надто довго ви можете звернутись до нас будь-яким способом на сторінці контактів.

 

4.1. Загальні рекомендації по розміщенню інформації

Vcentri.net дає можливість користувачам самостійно розміщувати на сайті різноманітний контент, такий як інформацію про підприємства, фото, відео і т.д. Ми впевнені, що всі наші користувачі хороші, ввічливі люди, але про всяк випадок ми написали ці прості загальні рекомендації з того, як створювати контент. Нижче також є більш специфічні рекомендації, що стосуються конкретних областей, будь-ласка, прочитайте їх.

  • Недоречний контент. Перш за все просимо вас утриматися від погроз, домагань, образ, проявів ненависті, а також ненормативної лексики.
  • Нерелевантний контент. Коли створюєте контент, впевніться у тому, що він відноситься до вашого підприємства і буде корисним для інших користувачів саме в розділі який ви обрали.
  • Конфіденційність. У всіх є право на конфіденційність, тому не публікуйте інформацію особистого характеру інших людей без їх дозволу. Сюди відносяться повні ПІБ, номери телефонів, адреси і фотографії.
  • Інтелектуальна власність. Ми впевнені, що ви можете написати текст або зробити фотографії краще, ніж будь-хто інший в інтернеті, адже цінна саме унікальна інформація. Не перепощуйте нічого з інших сайтів або від інших користувачів. В кінці кінців, так робити просто негарно.
  • Нелегальний контент. Якщо те, що ви збираєтеся опублікувати, порушує права інших людей або чинний закон України, подумайте ще раз і напишіть щось інше.
  • Неграмотність. Перед тим, як публікувати інформацію, добре її перечитайте, або дайте іншим зробити це. Інформацію, написану з безліччю граматичних і пунктуаційних помилок або описок, важко сприймати серйозно. Вашу думку, нехай навіть найщирішу, через це можуть просто проігнорувати або невірно тлумачити. У крайньому випадку, завжди є різні автоматичні перевірки тексту на грамотність.
  • Виділення контенту. В якості виділення особливо важливих частин контенту ми приймаємо жирний шрифт. Інші способи, такі як ПРОПИСНІ БУКВИ, п р о б і л и між буквами одного слова, більше одного знака оклику, використання різних кольорів і т. д. на наш погляд ускладнює сприйняття інформації. Будь-ласка, не робіть так.
  • Шкідливий контент. Vcentri.net – не місце для розповсюдження вірусів і інших шкідливих програм.

Ми сподіваємось, що ви будете дотримуватися описаних вище рекомендацій, але все ж лишаємо за собою право видалити або відредагувати будь-яку опубліковану вами інформацію на сайті, якщо вона суперечить даним Правилам розміщення інформації.

 

4.2. Правила розміщення інформації

А. Забороняється розміщувати:

1. Інформацію про товари і послуги, заборонені чинним законодавством, включаючи, але не обмежуючись інформацією про продаж/поширення: вогнепальної зброї; наркотичних засобів; дипломів освітніх установ; лікарняних листів.

2. Незаконно отриману приватну та конфіденційну інформацію.

3. Інформацію, що порушує авторські права третіх осіб, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналу.

4. Інформаційні тексти з використанням розрядки (написання слів з ​​пробілами між л і т е р а м и) , використанням слів, набраних ВЕЛИКИМИ літерами. Виняток становлять абревіатури.

5. Інформацію, не пов’язану з веденням підприємницької або господарської діяльності, включаючи, але не обмежуючись: інформаційні сайти; сайти для спілкування; ігрові сайти.

6. Інформацію про інших користувачів (юридичних і фізичних осіб – підприємців) , які вже зареєстровані на сервісі.

7. Інформацію, пов’язану з розповсюдженням будь-якого виду порнографії, інформацію про послуги сексуального характеру або іншу подібну інформацію, що носить сексуальний характер.

8. Спам, шкідливі програми, призначені для порушення нормального функціонування або знищення інших програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на таку інформацію.

9. Інформацію про програми винагороди користувачів за натискання на рекламні оголошення, пропозиції про виконання пошуку, перегляду сайтів або читанні листів, інформацію про рекламний заробіток в інтернет.

10. Інформацію, пов’язану з пропагандою насильства, ненависті, расової ворожнечі, наклепу або образи третіх осіб або організацій.

11. Інформацію, яка не відповідає дійсності.

13. Оголошення про продаж товарів чи послуг від приватних осіб.

14. Інформацію про товари і послуги, які підлягають обов’язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій.

 

Б. Підприємства також можуть не пройти модерацію на сервісі і не відображатися при пошуку у випадках:

1. З назвою, яка складається з незмістовного набору символів, або набору ключових слів (для цього є спеціальне поле), або містить посилання на сторонні сайти, за умови, що така назва не відповідає повному найменуванню компанії відповідно до установчих документів.

2. Із зазначенням адреси, яка не відповідає фактичниму місцезнаходженню юридичної особи.

3. Із зазначенням номера телефону за яким неможливо зв’язатися з даною особою/установою.

4. У разі, коли товари та послуги підприємства, які вказуються користувачем на сайті, не відповідають видам економічної діяльності даного підприємства.

5. З безліччю граматичних, пунктуаційних або синтаксичних помилок.

9. З відвертим SEO-спрямованим описом (набір ключових слів).

 

Детальні положення розміщення рекламних матеріалів визначені законом України "Про рекламу" від 03.07.1996 № 270/96-ВР.

Інформація, публікується на сервісі і відображається при пошуку на Vcentri.net тільки після присвоєння одного з тарифів: Базовий, Стандарт, ТОП, а також при необхідності узгодження способу оплати.

 

Підтримка користувачів

Під час вашої роботи з Cайтом ми надаємо послуги підтримки користувача по електронній пошті info@vcentri.net із загальних питань сайту, з питань "Реєстрації", "Тарифних планів", "роботи Контрольної панелі" та розміщення підприємств. Для отримання підтримки ви також можете задати питання на сторінці контактів. Підтримка надається з 09:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю за винятком вихідних днів, визначених законодавством України. В допомогу може входити: пояснення принципів роботи Сайту і елементів Панелі керування, процедур модерації, формування контенту згідно з прийнятими стандартами, асистування в користуванні Cайтом і Кабінетом, прийняття заявок на усунення технічних несправностей, а також повне оформлення інформації на вашій сторінці.

 

Інші положення

Ми не несемо відповідальності за неправомірне використання ваших реєстраційних даних на Cайті третіми особами. Будь-яка робота з Cайтом і інформацією на ньому, здійснена від вашого імені (з використанням ваших реєстраційних даних), вважається безумовно здійсненою вами особисто, тому не розголошуйте персональні реєстраційні дані, або поширюйте тільки в межах кола компетентних осіб.

Створюючи обліковий запис, ви погоджуєтеся отримувати від нас деяку інформацію, пов'язану з Сайтом. Наприклад, ви можете отримувати розсилку про деякі важливі зміни Сайту, правил розміщення інформації, або звіти по змінах у роботі Панелі керування.

Крім того, створюючи обліковий запис, ви погоджуєтеся з тим, що ми отримуємо, зберігаємо, використовуємо ваші персональні реєстраційні дані, у тому числі шляхом передачі таких даних третім особам у разі вашої згоди.

 

Vcentri.net залишає за собою право відмовити в розміщенні інформації на сайті, закрити доступ до Контрольної панелі або інших послуг тим користувачам або власникам тарифних планів, які порушують умови даних Правил розміщення інформації. У випадку, якщо ці порушення мають протизаконний характер, ми маємо право вдатися до роботи з правоохоронними органами.

Використовуючи наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з цими Правилами розміщення інформації. Ми зберігаємо за собою право вносити зміни в Правила розміщення інформації у будь-який момент. Змінена версія Правил розміщення інформації набуває чинності з дня її публікації на сайті на поточній сторінці.